blog

Koerte suvemood

Bandanad ja teised suve trendid koertele

Koerte riietamine suvel võib olla lõbus ja mõningatel juhtudel isegi vajalik. Küllap oled märganud, et teie koer väsib suvel kergemini, kannatab kuumusest ja järskudest temperatuuri kõikumistest põhjustatud muutuste pärast, mida konditsioneeritud kodud põhjustavad. Mitmed koeraomanikud ei ole teadlikud, et koerte riided pakuvad ekstra kaitset päikese ja mustuse eest, kui nende lemmik läheb õue mängima, jooksma, kõndima või treenima. Peale selle, et riided pakuvad kaitset päikese ja mustuse eest, aitavad nad ära hoida mõningaid tervise probleeme. Näiteks, koerte riietega on võimalik oma koera allergiad kontrolli all hoida. Riided takistavad teie koeral ennast kratsimast ja lakkumast, mis võib allergilisi reaktsioone ainult hullemaks teha. Selles postituses kirjeldamegi, kuidas kaitsta oma karvaseid lemmikuid suve hooajal ja miks riietada neid sellel aastaajal.

 

Varrukateta särgid ehk tank topid

Varrukateta särk on kindla peale minek, kui arvate, et teie koer vajab lisa kaitset päikese eest pikematel jalutuskäikudel või basseini ääres lebades. Kui teie lemmik peab pidevalt muutma väliskuumuse siseruumides valitseva jahedusega (näiteks reisides), siis võiksite kaaluda riietada oma lemmik kergesse särki. Omades roosa nahaga, õhukese karvaga, karvatut, valge karvaga, heleda ninaga koeratõugu või koera, kes armastab päevitada, peaksite olema eriti ettevaatlik väljas päikese käes viibides. Järgnevalt toomegi välja lühikese ja kindlasti mittetäieliku nimekirja koeratõugudest, kes vajavad lisakaitset päikese käes:

  • Ameerika Staffordshire Terjer
  • Bokser
  • Hiina Harjaskoer
  • Weimaraner
  • Whippet
  • Valge Saksa Lambakoer
  • Greyhound, Inglise Hurt
  • Malta koer, Maltese, Malta Bischon
  • Vene Toy Terjer

Kui olete otsustamas, millist varrukateta särki osta, siis veenduge, et valiksite kvaliteetse riideeseme, mis on tehtud 100% puuvillasest hingavast materjalist, et veenduda oma koera ülimas mugavuses.

 

Bandanad ehk kaelarätikud

Kes oleks osanud arvata, et lihtne aksessuaar nagu bandana muudab teie koera väljanägemise hetkega stiilseks. Bandanad või kaelarätikud on ideaalsed lisad, et oma lemmik šikiks muuta. Teie koer võib seda kanda eraldi aksessuaarina või lisana oma koerte riietega kombineerides. Bandanad tulevad erinevates stiilides, värvides, suurustes, toonides ja mustrites ja te leiate kindlasti midagi oma maitsele. Bandanad on suurepäraseks riietuse valikuks igale koeratõule – karvane või lühikarvaline, väike või suur, sellel pole tähtsust. Tavaliselt on nad valmistatud kergest hingavast puuvillasest materjalist ja ei koorma teie koera. Lisaks on võimalik oma koera bandanat kasutada jahutava elemendina lemmiku kaela ümber kastes seda külma vette aega ajalt. Kui soovite sellel suvel oma karvase sõbraga kokku sobituda, siis kindlasti vaadake üle ka JDPUPSi bandanade komplektid koerale ja omanikule.

 

Koerte jalanõud

Koerte papud pole mitte ainult praktilised vaid ka üpriski moodsad. Kui koeraomanik tavaliseks valib veekindlad või kummist saapad külmadeks talvekuudeks, siis suvekuudeks tuleks valida hingavad papud võrgust detailidega. Nad kaitsevad koera käppasid piisavalt kuuma teekatte eest samas lasevad jalgadel hingata.  Kombineerides armsad papud stiilse bandanaga ja teil on üks võluv karvapall.

 

Lipsud

Just nagu bandanadega, võivad koerte lipsud tuua välja teie koera iseloomu ja panna teie koera särama. Lipsud tulevad mitmetes mustrites, suurustes ja kujuga. Koerte lipsud on ideaalseks aksessuaariks koertele, kes on juba niigi kaelarihma kandisega harjunud. Enamiks lipse tulevad juba silmusega, mis lubab neid kergesti kaelarihma külge kinnitada.

 

Koerte päikeseprillid

Üldiselt rääkides teie koer ei vaja päikeseprille, et kaitsta oma silma UV kiirguse eest nagu inimesed. Sellegipoolest võite te mõelda, et kuidas päike mõjutab teie lemmiku silmi ja kas te peaksite kasutama päikeseprille, et kaitsta oma koera silmi? Meil on teile häid uudiseid. Tuleb välja, et koerte päikeseprillid on mõeldud palju enamaks, kui lihtsalt kaitseks päikese eest. Päikeseprillid tõstavad teie koera nägemisvõimet ja mugavustunnet eredates tingimustes, nagu ka kaitset mustuse, tuule ja teiste ärritavate tegurite eest. Koerte päikeseprillid on eriti kasulikud vanemas eas koertele või koertele silmaprobleemidega.

 

Tänapäeval võite leida laias valikus koerte riideid ja aksessuaare, et riietada oma lemmikut. Koertemood ei ole mõeldud ainult esteetiliseks eesmärgiks vaid suures osas lemmiku kaitsmiseks raskete ilmastiku ja keskkonna tingimuste eest. Paljudel juhtudel võite kombineerida funktsionaalsuse moega ja saategi endale ühe nägusa lemmiku.

Nothing Found

Apologies, but no results were found. Perhaps searching will help find a related post.

sulge
Alusta tippimist, et näha otsitavaid tooteid.

Ostukorv

sulge

Login

sulge
Scroll To Top